3.b

Osztályfőnök: Szabóné Antreter Anikó Eva

Bánóczi Alíz
Boros Bence
Boros Csenge
Csikó Botond
Dévánszki László Zsolt
Dezső Eszter Tereza
Gál Luca Noémi
György Bence
Heinrich Péter
Ilok Félix Áron
Napravszki Dóra
Oláh István Kevin
Petró Barbara
Rása … tovább

4.a

Osztályfőnök: Éváné Tarr Györgyi

Baba Krisztina Boglárka
Balogh Erika
Buchalter Zsolt
Budai Boglárka
Csomós Balázs
Déványszki Dániel Dezső
Galkó Dominik
Gáspár Alexandra Patricia
Király Tamás
Kóro Noel István
Kovács Zsanett
Lengyel Patrik
Lisóczki Balázs
Márton Milán
tovább

4.b

Osztályfőnök: Hoffmann Tiborné

Balogh Zoltán
Batta Diána Biborka
Batta Réka
Boros Ádám
Budai Glória Rita
Csornyák Petra
Fekete Balázs
Gerő Ádám
Gombos Éva Valéria
Horváth Adrián
Horváth Lívia Márta
Ivancsó Máté János
Kálmán Noémi
Karászi Maja
tovább

5.a

Osztályfőnök: Beliczáné László Petra

Bajnok Boglárka
Balogh Bálint
Bana Boglárka
Budai Dávid
Csordás Róbert
Dezső Péter Benjamin
Farkas Viktória Erika
Halász Panna
Haskó Vivien Linett
Ignéczi Gergő
Jónás Kálmán
Kardos Bálint
Kovács Elizabat Dzsenifer
Kuhár Levente
tovább

5.b

Osztályfőnök: Balogh János

Albók Luca
Bacsó Bianka
Béres Petra
Borbíró Tamás Márk
Boros Mátyás
Budai Dorina Katalin
Czető Lajos Áron
Domokos Flóra
Egyed Levente
Espák Hanna Veronika
Gunyis Inez
Koleszár Teoróda
Lukács Dániel
Lukácas Bálint
Megyesi … tovább

6.a

Osztályfőnök: Berencsy Istvánné

Alföldi Dzsesszika
Bajnok Máté
Balogh Blanka
Buchalter Ferenc
Csendes Barbara
Csomós Kristóf
Dimov Péter Márk
Fehér Dániel
Gál Csaba Patrik
Gerő Boglárka
Halász Marcell
Horváth Alíz
Jaczkó Viktória
Kecskés Emma Adrienn
Kelemen Marcell
tovább

7.b

Osztályfőnök: Farkasné Gyüre Zsuzsanna

Brogli Szabolcs
Botos Roxána
Butkai Gergely
Fekete Dávid
Gadóczi Viktória
Hardon Rita
Horkay Ádám
Kalocsai Viktor
Kamarás József
Kascsák Alíz
Kazai Róbert Dávid
Kocsis Bence
Kúti János Zoltán
Lakatos Marcell
Lakatos Martin
tovább

8.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh Panna
Czinke Alex
Darmos Alíz
Fekete Gyöngy
Gombos Dávid Csaba
Jósvai Bálint
Kerülő Zoltán Ákos
Lengyel Fanni Amarilla
Mudróczki Lilla
Rabóczki Bence
Séra Attila
Sütő Sára
Szabó Dániel
Pásztor Bianka

8.b

Osztályfőnök: Maczkó-Nagy Zsuzsanna

Bárány Bence
Bódog Gréta Domikia
Boldog Bence
Buchalter Dorottya
Czifra István
Gombos Gyula Gábor
Kascsák Rómeó
Kóró Marcell József
Kóró Viktória Virág
Kuhár Kristóf
Linszki Vanessza Kitti
Orosz Adrienn
Orosz Nikoletta Szilvia
Paulovics Panna
tovább