5.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh ErikaBuchalter ZsoltBudai BoglárkaCsomós BalázsDéványszki Dániel Dezső Galambosi Ramóna Galkó DominikGáspár Alexandra Patricia Hajnal József Király TamásKiss Velentin BarnaKóro Noel IstvánKovács ZsanettLengyel PatrikLisóczki BalázsMárton MilánMundér Dzsenifer Oláh Cintia Papp ZsomborSimon ViktorSzabó Kristóf Gergő Szilva Krisztina Boglárka Szilva István Olivér Szűcs Kristóf Péter

5.b

Osztályfőnök: Bódiszné Hajnal Alíz

Balogh ZoltánBatta Diána BiborkaBatta RékaBoros ÁdámBudai Glória RitaCsornyák PetraFekete BalázsGerő ÁdámGombos Éva ValériaHorváth Lívia MártaIvancsó Máté JánosKálmán NoémiKarászi MajaKőszegi KristófÓbermájer ÁronOláh Rebeka NikolettaOláh Virág RenátaPásztor Áron FerencPetró FerencPós-Váradi MárkRák Hanna ZitaReskó LiliZsiga AdriennZsignár Ákos István

6.a

Osztályfőnök: Beliczáné László Petra

Bajnok BoglárkaAlbert Erik ZsoltAsztalos GéraBalogh BálintBana BoglárkaBudai DávidCsordás RóbertDezső Péter BenjaminFarkas Viktória ErikaHalász PannaHaskó Vivien LinettIgnéczi GergőJónás KálmánKardos BálintKovács Elizabat DzseniferKuhár LeventeKulics LiliMajor AlexandraNagy VandaPáricsi Panna SzvetlánaPásztor Levente GergőRabóczki LiliSasi KrisztiánSéra MátéVáli ZsófiaWiersum JúliaZsiga Lilla Boglárka

6.b

Osztályfőnök: Balogh János

Albók LucaBacsó BiankaBéres PetraBorbíró Tamás MárkBoros MátyásBudai Dorina KatalinCzető Lajos ÁronDomokos FlóraEgyed LeventeEspák Hanna VeronikaGunyis InezJózsi SzabolcsKiss Dominik NorbertKoleszár TeoródaLukácas BálintLukács  DánielMegyesi Noel MartinMolnár HannaNapravszki BalázsNovák KristófNyitrai GergőRozgonyi OrsolyaStumpf BoglárkaSzacskó Zsófia JázminSzarka NoelTéglás József Zsolt

7.a

Osztályfőnök: Maczkó-Nagy Zsuzsanna

Bajnok MátéBalogh BlankaBuchalter FerencCsendes BarbaraCsomós KristófDimov Péter MárkFehér DánielGál Csaba PatrikHalász MarcellJaczkó ViktóriaKecskés Emma AdriennKelemen MarcellKozsurek AnnaLengyel Milán BenjaminMárton MartinNémeth Róbert ÁdámOláh Hermina DominikaPásztor EnikőSedlák LiliSohajda Szabolcs Szabó Bianka Lili Tóth Blanka Napsugár 

8.b

Osztályfőnök: Farkasné Gyüre Zsuzsanna

Brogli SzabolcsBotos RoxánaButkai GergelyFekete DávidGadóczi ViktóriaHardon RitaHorkay ÁdámKalocsai ViktorKamarás JózsefKascsák AlízKazai Róbert DávidKocsis BenceKúti János ZoltánLakatos MarcellLakatos MartinLukács DorkaNovák Péter Pálházai Balázs Rák DánielSzabó BálintSzakál Hanna VirágSztankó Bence BálintTörök József MarcellVárhomoki Róbert

8.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh Panna
Czinke Alex
Darmos Alíz
Fekete Gyöngy
Gombos Dávid Csaba
Jósvai Bálint
Kerülő Zoltán Ákos
Lengyel Fanni Amarilla
Mudróczki Lilla
Rabóczki Bence
Séra Attila
Sütő Sára
Szabó Dániel
Pásztor Bianka

8.b

Osztályfőnök: Maczkó-Nagy Zsuzsanna

Bárány Bence
Bódog Gréta Domikia
Boldog Bence
Buchalter Dorottya
Czifra István
Gombos Gyula Gábor
Kascsák Rómeó
Kóró Marcell József
Kóró Viktória Virág
Kuhár Kristóf
Linszki Vanessza Kitti
Orosz Adrienn
Orosz Nikoletta Szilvia
Paulovics Panna
tovább

Mátraszentimrén táboroztak iskolánk tanulói

Magyarország Kormánya, az Európai Unió és iskolánk fenntartója, az Egri Főegyházmegye jóvoltából a sikeresen beadott és elnyert, EFOP-1.3.5-16-2016-00731-es jelű pályázat által iskolánk tanulói Mátraszentimrén táborozhattak. 2017. … tovább