A Boldog Mária Lujza Merkel közösséget köszöntötték tanulóink

Az Idősek Világnapja alkalmából iskolánk tanulói és tanárai verses, zenés összeállítással köszöntötték egyházközségünk szép korú tagjait.

A műsorban a szeretetről szóló megható gondolatok megérintették a jelenlévők szívét, lelkét. … tovább

Ifjúsági klub

2017. szeptember 26.

Az első foglalkozás alkalmával ismertettük a pályázat célját, jelentőségét. Összegyűjtöttük az ifjúságot érintő és érdeklő kérdéseket pl: jövőtervezés, család, barátság, szerelem, értékek, önismeret, kommunikáció, konfliktuskezelés, párválasztás, karrier, hivatás… témákat, melyeket a találkozók alkalmával feldolgozunk, megbeszélünk.
A csoport tagjai játékos formában a kosaras bemutatkozó játék segítségével mutatkoztak … tovább

Sport klub

2017. szeptemberétől heti két alkalommal indítottuk be a sport klubot.

Célunk: a mozgás öröme, a sport megszerettetése, az egészséges életmódra nevelés igényének megalapozása, a testmozgás népszerűsítése.

Foglalkozásainkat több sportágban, folyamatosan hirdetjük meg: labdarúgás, atlétika, kosárlabda, kézilabda. Az érdeklődőknek, a mozogni vágyó tanulóknak akár a szabadban, akár a tornacsarnokban van lehetőségük … tovább

8.a

Osztályfőnök: Kocsmárszki Ilona

Ardó TamaraBalogh ZsoltBányácski BenceBányácski OrsolyaBaráth LeventeBelicza Bianka PetraBodog ÁkosCzinke LillaCsatlós ZsófiaCsendi MónikaCsikó RolandCsizmár PetraFarkas BoglárkaGulyás Jázmin GabriellaHunyadi GergőKarászi MátéKiss EnikőKocsmárszki BoglárkaPásztor MárkRabóczki FanniRendes AlexTóbiás TamásTóth Attila SzabolcsVáradi MátéVitányi CsengeVitányi Eszter

3.a

Osztályfőnök: Maczkó Attila

Bajnok DorkaBarkóczi Georgina IbolyaBoros LászlóBraun KataBudai Ramóna MariannCzifra ViktorEgyed-Béres ZsomborFarkas Dominik ZsomborGál Nóra VivienGál RenátaGéczi LauraGulyás Béla DánielHochvárt BálintKarádi BencePerge ZsomborSasvári Kira

3.b

Osztályfőnök: Stumpfné Kascsák Andrea

Csatári BenjáminDancs Dániel KevinKalas BálintKóró Benjámin KornélNapravszki Dávid ZsoltNémeth BiankaRácz EdinaRácz GergőSápi-Járdán BenceSvid LeventeSzabó Márk NoelSzanyi BenceSzőke Balázs ÁronGalamosi Zsófia

4.a

Osztályfőnök: Szekeres Istvánné

Belicza Zalán JánosBoros LillaBraun SáraCsóka AlexandraGadóczi OrsolyaHorváth LucaIgnácz-Fodor SomaKenderesi EszterKörmöndi BenedekNagy ZoéNyitrai BenceSiska-Nagy BotondSuba OlivérSzőke Attila MilánTóth BenceTóth DánielTóth KristófOláh AnatáziaBari DorinaHeinrich Péter

4.b

Osztályfőnök: Szabóné Antreter Anikó Eva

Bánóczi AlízBoros BenceBoros CsengeCsikó BotondDévánszki László ZsoltDezső Eszter TerezaGál Luca NoémiGyörgy BenceIlok Félix ÁronNapravszki DóraOláh István KevinPetró BarbaraSzabó BoglárkaTimkó JárminTóth BrigittaTóth LeventeSzabó Zsolt Kristóf

5.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh ErikaBuchalter ZsoltBudai BoglárkaCsomós BalázsDéványszki Dániel Dezső Galambosi Ramóna Galkó DominikGáspár Alexandra Patricia Hajnal József Király TamásKiss Velentin BarnaKóro Noel IstvánKovács ZsanettLengyel PatrikLisóczki BalázsMárton MilánMundér Dzsenifer Oláh Cintia Papp ZsomborSimon ViktorSzabó Kristóf Gergő Szilva Krisztina Boglárka Szilva István Olivér Szűcs Kristóf Péter