Ifjúsági klub

2017. szeptember 26.

Az első foglalkozás alkalmával ismertettük a pályázat célját, jelentőségét. Összegyűjtöttük az ifjúságot érintő és érdeklő kérdéseket pl: jövőtervezés, család, barátság, szerelem, értékek, önismeret, kommunikáció, konfliktuskezelés, párválasztás, karrier, hivatás… témákat, melyeket a találkozók alkalmával feldolgozunk, megbeszélünk.
A csoport tagjai játékos formában a kosaras bemutatkozó játék segítségével mutatkoztak … tovább

Sport klub

2017. szeptemberétől heti két alkalommal indítottuk be a sport klubot.

Célunk: a mozgás öröme, a sport megszerettetése, az egészséges életmódra nevelés igényének megalapozása, a testmozgás népszerűsítése.

Foglalkozásainkat több sportágban, folyamatosan hirdetjük meg: labdarúgás, atlétika, kosárlabda, kézilabda. Az érdeklődőknek, a mozogni vágyó tanulóknak akár a szabadban, akár a tornacsarnokban van lehetőségük … tovább

8.a

Osztályfőnök: Kocsmárszki Ilona

Ardó TamaraBalogh ZsoltBányácski BenceBányácski OrsolyaBaráth LeventeBelicza Bianka PetraBodog ÁkosCzinke LillaCsatlós ZsófiaCsendi MónikaCsikó RolandCsizmár PetraFarkas BoglárkaGulyás Jázmin GabriellaHunyadi GergőKarászi MátéKiss EnikőKocsmárszki BoglárkaPásztor MárkRabóczki FanniRendes AlexTóbiás TamásTóth Attila SzabolcsVáradi MátéVitányi CsengeVitányi Eszter

4.a

Osztályfőnök: Maczkó Attila

Osztálylétszám: 16 fő

Bajnok DorkaBarkóczi Georgina IbolyaBoros LászlóBraun KataBudai Ramóna MariannCzifra ViktorEgyed-Béres ZsomborFarkas Dominik ZsomborGál Nóra VivienGál RenátaGéczi LauraGulyás Béla … tovább

4.b

Osztályfőnök: Stumpfné Kascsák Andrea

Osztálylétszám: 14 fő

Csatári BenjáminDancs Dániel KevinKalas BálintKóró Benjámin KornélNapravszki Dávid ZsoltNémeth BiankaRácz EdinaRácz GergőSápi-Járdán BenceSvid LeventeSzabó Márk NoelSzanyi BenceSzőke Balázs ÁronGalamosi Zsófia … tovább

5.a

Osztályfőnök: Kecskeméthy Károly

Osztálylétszám: 21 fő

Órarend Belicza Zalán JánosBoros LillaBraun SáraCsóka AlexandraGadóczi OrsolyaHorváth LucaHorváth RafaelIgnácz-Fodor SomaKenderesi EszterKörmöndi BenedekNagy ZoéNyitrai BenceSiska-Nagy BotondSuba OlivérSzőke Attila MilánTóth … tovább

5.b

Osztályfőnök: Farkasné Gyüre Zsuzsanna

Osztálylétszám: 16 fő

Bánóczi AlízBelkó BiankaBoros BenceBoros CsengeCsikó BotondDévánszki László ZsoltDezső Eszter TerezaGaál RozáliaGál Luca NoémiGyörgy BenceIlok Félix ÁronNapravszki DóraOláh István KevinPetró … tovább

6.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Osztálylétszám: 24 fő

Balogh ErikaBuchalter ZsoltBudai BoglárkaCsomós BalázsDéványszki Dániel Dezső Galambosi Ramóna Galkó DominikGáspár Alexandra Patricia Hajnal József Király TamásKiss … tovább

6.b

Osztályfőnök: Rusznyákné Éva Gyöngyike

Osztálylétszám: 24 fő

Balogh ZoltánBatta Diána BiborkaBatta RékaBoros ÁdámBudai Glória RitaCsornyák PetraFekete BalázsGerő ÁdámGombos Éva ValériaHorváth Lívia MártaIvancsó Máté JánosKálmán NoémiKarászi … tovább

7.a

Osztályfőnök: Beliczáné László Petra

Osztálylétszám: 29 fő

Bajnok BoglárkaAlbert Erik ZsoltAsztalos GéraBalogh BálintBana BoglárkaBudai DávidCsordás RóbertDezső Péter BenjaminFarkas Viktória ErikaHalász PannaHaskó Vivien LinettHorváth … tovább

7.b

Osztályfőnök: Balogh János

Osztálylétszám: 26 fő

Albók LucaBacsó BiankaBéres PetraBorbíró Tamás MárkBoros MátyásBudai Dorina KatalinCzető Lajos ÁronDomokos FlóraEgyed LeventeEspák Hanna VeronikaGunyis InezJózsi SzabolcsKiss Dominik NorbertKoleszár TeoródaLukácas BálintLukács  … tovább

8.a

Osztályfőnök: Maczkó-Nagy Zsuzsanna

Osztálylétszám: 23 fő

Bajnok MátéBalogh BlankaBuchalter FerencCsendes BarbaraCsomós KristófDimov Péter MárkFehér DánielGál Csaba PatrikHalász MarcellJaczkó ViktóriaKecskés Emma AdriennKelemen MarcellKozsurek AnnaLengyel … tovább

8.b

Osztályfőnök: Farkasné Gyüre Zsuzsanna

Brogli SzabolcsBotos RoxánaButkai GergelyFekete DávidGadóczi ViktóriaHardon RitaHorkay ÁdámKalocsai ViktorKamarás JózsefKascsák AlízKazai Róbert DávidKocsis BenceKúti János ZoltánLakatos MarcellLakatos MartinLukács DorkaNovák Péter Pálházai Balázs Rák DánielSzabó BálintSzakál Hanna VirágSztankó Bence BálintTörök József MarcellVárhomoki Róbert

8.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh Panna
Czinke Alex
Darmos Alíz
Fekete Gyöngy
Gombos Dávid Csaba
Jósvai Bálint
Kerülő Zoltán Ákos
Lengyel Fanni Amarilla
Mudróczki Lilla
Rabóczki Bence
Séra Attila
Sütő Sára
Szabó Dániel
Pásztor Bianka

8.b

Osztályfőnök: Maczkó-Nagy Zsuzsanna

Bárány Bence
Bódog Gréta Domikia
Boldog Bence
Buchalter Dorottya
Czifra István
Gombos Gyula Gábor
Kascsák Rómeó
Kóró Marcell József
Kóró Viktória Virág
Kuhár Kristóf
Linszki Vanessza Kitti
Orosz Adrienn
Orosz Nikoletta Szilvia
Paulovics Panna
tovább