Ifjúsági klub

2017. szeptember 26.

Az első foglalkozás alkalmával ismertettük a pályázat célját, jelentőségét. Összegyűjtöttük az ifjúságot érintő és érdeklő kérdéseket pl: jövőtervezés, család, barátság, szerelem, értékek, önismeret, kommunikáció, konfliktuskezelés, párválasztás, karrier, hivatás… témákat, melyeket a találkozók alkalmával feldolgozunk, megbeszélünk.
A csoport tagjai játékos formában a kosaras bemutatkozó játék segítségével mutatkoztak … tovább

Sport klub

2017. szeptemberétől heti két alkalommal indítottuk be a sport klubot.

Célunk: a mozgás öröme, a sport megszerettetése, az egészséges életmódra nevelés igényének megalapozása, a testmozgás népszerűsítése.

Foglalkozásainkat több sportágban, folyamatosan hirdetjük meg: labdarúgás, atlétika, kosárlabda, kézilabda. Az érdeklődőknek, a mozogni vágyó tanulóknak akár a szabadban, akár a tornacsarnokban van lehetőségük … tovább

8.a

Osztályfőnök: Kocsmárszki Ilona

Ardó TamaraBalogh ZsoltBányácski BenceBányácski OrsolyaBaráth LeventeBelicza Bianka PetraBodog ÁkosCzinke LillaCsatlós ZsófiaCsendi MónikaCsikó RolandCsizmár PetraFarkas BoglárkaGulyás Jázmin GabriellaHunyadi GergőKarászi MátéKiss EnikőKocsmárszki BoglárkaPásztor MárkRabóczki FanniRendes AlexTóbiás TamásTóth Attila SzabolcsVáradi MátéVitányi CsengeVitányi Eszter

3.a

Osztályfőnök: Maczkó Attila

Bajnok DorkaBarkóczi Georgina IbolyaBoros LászlóBraun KataBudai Ramóna MariannCzifra ViktorEgyed-Béres ZsomborFarkas Dominik ZsomborGál Nóra VivienGál RenátaGéczi LauraGulyás Béla DánielHochvárt BálintKarádi BencePerge ZsomborSasvári Kira

3.b

Osztályfőnök: Stumpfné Kascsák Andrea

Csatári BenjáminDancs Dániel KevinKalas BálintKóró Benjámin KornélNapravszki Dávid ZsoltNémeth BiankaRácz EdinaRácz GergőSápi-Járdán BenceSvid LeventeSzabó Márk NoelSzanyi BenceSzőke Balázs ÁronGalamosi Zsófia

4.a

Osztályfőnök: Szekeres Istvánné

Belicza Zalán JánosBoros LillaBraun SáraCsóka AlexandraGadóczi OrsolyaHorváth LucaIgnácz-Fodor SomaKenderesi EszterKörmöndi BenedekNagy ZoéNyitrai BenceSiska-Nagy BotondSuba OlivérSzőke Attila MilánTóth BenceTóth DánielTóth KristófOláh AnatáziaBari DorinaHeinrich Péter

4.b

Osztályfőnök: Szabóné Antreter Anikó Eva

Bánóczi AlízBoros BenceBoros CsengeCsikó BotondDévánszki László ZsoltDezső Eszter TerezaGál Luca NoémiGyörgy BenceIlok Félix ÁronNapravszki DóraOláh István KevinPetró BarbaraSzabó BoglárkaTimkó JárminTóth BrigittaTóth LeventeSzabó Zsolt Kristóf

5.a

Osztályfőnök: Csehiné Tomkó Krisztina

Balogh ErikaBuchalter ZsoltBudai BoglárkaCsomós BalázsDéványszki Dániel Dezső Galambosi Ramóna Galkó DominikGáspár Alexandra Patricia Hajnal József Király TamásKiss Velentin BarnaKóro Noel IstvánKovács ZsanettLengyel PatrikLisóczki BalázsMárton MilánMundér Dzsenifer Oláh Cintia Papp ZsomborSimon ViktorSzabó Kristóf Gergő Szilva Krisztina Boglárka Szilva István Olivér Szűcs Kristóf Péter

5.b

Osztályfőnök: Bódiszné Hajnal Alíz

Balogh ZoltánBatta Diána BiborkaBatta RékaBoros ÁdámBudai Glória RitaCsornyák PetraFekete BalázsGerő ÁdámGombos Éva ValériaHorváth Lívia MártaIvancsó Máté JánosKálmán NoémiKarászi MajaKőszegi KristófÓbermájer ÁronOláh Rebeka NikolettaOláh Virág RenátaPásztor Áron FerencPetró FerencPós-Váradi MárkRák Hanna ZitaReskó LiliZsiga AdriennZsignár Ákos István

6.a

Osztályfőnök: Beliczáné László Petra

Bajnok BoglárkaAlbert Erik ZsoltAsztalos GéraBalogh BálintBana BoglárkaBudai DávidCsordás RóbertDezső Péter BenjaminFarkas Viktória ErikaHalász PannaHaskó Vivien LinettIgnéczi GergőJónás KálmánKardos BálintKovács Elizabat DzseniferKuhár LeventeKulics LiliMajor AlexandraNagy VandaPáricsi Panna SzvetlánaPásztor Levente GergőRabóczki LiliSasi KrisztiánSéra MátéVáli ZsófiaWiersum JúliaZsiga Lilla Boglárka