IX. Barsi Ernő Regionális Népdaléneklési Verseny

A Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola tanulói részt vettek a IX. Barsi Ernő Regionális Népdaléneklési Versenyen, amelyet A Művelődés Háza és Könyvtára Zenei részlege szervezett. Iskolánkat 8 fő alsós gyermek képviselte: Pálóczi Péter 1.b, Réthy Napsugár 1.a, Kóró Benjámin Kornél 2.b, Sasvári Kira 2.a, Braun Sára 3.a,Tóth Brigitta 3.b, Batta Réka 4.b, Karászi Maja. A szakértő zsűri intézményünkből a legjobbnak értékelte a korosztályában Réthy Napsugár tanulónkat, aki I. helyezett lett. Különdíjat kaptak: Pálóczi Péter, Sasvári Kira és Batta Réka tanulóink. Gratulálunk az eredményeikhez és köszönjük a felkészítő kollégák munkáját: Kissné Murányi Andrea igazgató, Szabóné Antreter Anikó Éva, Szabó Andrásné és Fekete Csaba István pedagógusoknak.

KÉPEK

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.