Sakk diákolimpia körzeti döntő

A Kids-kupa sakkverseny után újabb erőpróba várt sakkozóinkra, a sakk diákolimpia körzeti döntője, melynek iskolánk adott otthont. Idén 3 iskola (Olaszliszka, II.Rákóczi és Szent Erzsébet) 30 sakkozója ült asztalhoz. Az egyéni és csapatverseny győztesei képviselhetik Sárospatak és körzetét a megyei döntőkben. Iskolánkat 15 tanuló képviselte, közülük Bánóczi Alíz, Rozgonyi Orsolya és Czető Áron szereztek egyéniben bajnoki címet. A csapatversenyek során az alsós lányok és a felsős fiúk értek el 1. helyezést. Minden versenyzőnknek gratulálunk és további eredményes szereplést kívánunk! A versenyzőket Balogh János és Maczkó Attila készítették fel.

Eredmények
I. kcs. lányok Bánóczi Alíz 1. hely
Géczi laura 2. hely
fiúk Farkas Dominik 1. hely 
Egyed-Béres Zsombor 2. hely

II. kcs. lányok Rozgonyi Orsolya 1. hely
fiúk Szarka Noel 4. hely
Zsignár Ákos 5. hely
Petró Ferenc 6. hely
Poós-Váradi Márk 7. hely

III. kcs. fiúk Czető Áron 1. hely Brogli Szabolcs 2. hely
Borbíró Tamás 3. hely 
Boros Ádám 4. hely
Németh Róbert 5. hely
Novák Kristóf 7. hely

Csapatverseny
Alsós lányok: Bánóczi Alíz – Géczi Laura – Rozgonyi Orsolya 1. hely
Alsós fiúk: Petró Ferenc – Poós-Váradi Márk – Szarka Noel – Zsignár Ákos 2. hely
Felsős fiúk: Borbíró Tamás – Boros Ádám – Brogli Szabolcs – Czető Áron 1. hely.

KÉPEK

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.