Egyházmegyei angol nyelvi versenyen

Iskolánk 5. b osztályos tanulói BOOKWORMS címmel meghirdetett Egyházmegyei angol nyelvi versenyen vettek részt. Sátoraljaújhelyen, az Árpád-házi Szent Margit Általános Iskolában került megrendezésre a verseny április 3-án. Az iskolánkat képviselő Bacsó Bianka, Espák Hanna, Rozgonyi Orsolya által alkotott csapat, 5-6.osztályos kategóriában III. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Bacsóné Majancsik Anita. Eredményükhöz gratulálunk! A versenyen résztvevő másik csapatot alkotó Koleszár Teodóra, Molnár Hanna és Stumpf Boglárka bár helyezést nem értek el, de ők is ügyesen szerepeltek. Felkészítő tanáruk: Kecskeméty Károly
Gratulálunk a versenyen résztvevőknek az eredményes szereplésükhöz, és további sok sikert kívánunk!

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.