JÁRVÁNYÜGYI INTÉZKEDÉSI TERV

Tisztelt Szülők!

Elkészült iskolánk JÁRVÁNYÜGYI INTÉZKEDÉSI TERVE, melyet mellékelek.

Kérek minden intézményhasználót, hogy a legnagyobb odafigyelés mellett tartsa be a dokumentumban leírtakat és tanúsítson olyan magatartást, amellyel megelőzhetjük a településünkön és az iskolánkban a vírus megjelenését. Célunk az, hogy megóvjuk az egészségünket, ezáltal biztosítsuk a hagyományos tanrend szerinti működésünket.

Az INTÉZKEDÉSI TERV-ben rögzítetteket időszakosan felülvizsgáljuk és ha szükséges megváltoztatjuk az iránymutatásokat, az elvárásokat és a rögzített feladatokat.

Vigyázzunk egymásra! Jó egészséget kívánok: Kissné Murányi Andrea igazgató

Jarvanyugyi-intezkedesi-terv-2020

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.