PEDAGÓGUSOK

Bacsóné Majancsik AnitaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- tanító, magyar nyelv és irodalom VMT, angol nyelvtanár, egyetem- angol MA
angol, magyar nyelv, magyar irodalom, napközis foglalkozás,
Szerda 11:00-11:45

Balogh JánosTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, testnevelés VMT, gyógytestnevelő
osztályfőnök, testnevelés, környezetismeret, gyógytestnevelés, napközis foglalkozás
Kedd 09:00-10:00

Belicza János ZsoltTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-matematika – testnevelés szakos tanár
osztályfőnök, matematika
Péntek 13:30-14:30

Beliczáné László PetraTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-földrajz- testnevelés szakos tanár
testnevelés, természetismeret, földrajz, napközis foglalkozás,
Kedd 11:00-11:45
Berencsy IstvánnéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, főiskola- rajz szakos tanár, inkluzív neveléstanára MA, közoktatás vezető, szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök, rajz és vizuális kultúra, napközis foglalkozás
Hétfő 08:45-09:45

 

BódisznéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, testnevelés VMT, biológia szakos tanár, MA biológia tanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök, testnevelés, természetismeret, biológia, napközis foglalkozás
Kedd 08:45-09:45

Csehiné Tomkó KrisztinaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- tanító (testnevelés szakkollégium), technika szakos tanár, egyetem-kohómérnök és környezetvédő, MA kémia tanár
osztályfőnök, testnevelés, technika és életvitel, kémia,
Kedd 09:00-10:00

Éváné Tarr GyörgyiTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, magyar VMT, magyar nyelv és irodalom tanár
magyar nyelv és irodalom, napközis foglalkozás
Kedd 10:00-11:00

Farkasné Gyüre ZsuzsnnaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola, egyetem, történelem – német szakos tanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök, történelem, német nyelv,
Szerda 11:00-12:00
Fekete Csaba IstvánTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, matematika VMT, néptáncpedagógus, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
matematika, ének-zene, napközis foglalkozás
Péntek 12:00-13:00
Fodor GézaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító,földrajz – rajz szakos tanár,
rajz- és vizuális kultúra, hon- és népismeret, földrajz, természetismeret,, napközis foglalkozás
Hétfő 10:00-10:45
Gönczy Zoltán LeventeTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége:főiskola- angol nyelvoktató tanító, egyetem – pedagógia szak, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
angol nyelv, testnevelés, napközis foglalkozás
Hétfő 12:45-13:25
Hoffmann TibornéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, technika szakkollégium
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, technika és életvitel, rajz és vizuális kultúra, napközis foglalkozás
Hétfő 10:00-11:00

Janicsné Stumpf TímeaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- történelem-hittan szakos tanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
hittan, történelem
igazgató helyettes
Kedd 08:00-09:00

Juhászné Nyusti KláraTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- tanító, testnevelés szakos tanár, MA testnevelő tanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
testnevelés, igazgató-helyettes
Kedd 08:00-09:00

Kecskeméthy KárolyTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- tanító, angol szakos tanár
angol nyelv, napközis foglalkozás
Szerda 09:00-10:00
Kecskeméthy-Tóth BoglárkaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola – történelem-magyar nyelv és irodalom szakos tanár (jelenleg GYES-en)
osztályfőnök, történelem, magyar nyelv és irodalom 
Kedd 09:00-10:00

Kissné Murányi AndreaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- tanító (ének-zene szakkollégium), MA tehetségfejlesztő tanár, közoktatási vezető, szakvizsgázott pedagógus
ének-zene, igazgató
Szerda 11:00-12:00
Kocsis ZoltánnéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, informatika VMT, magyar VMT (folyamatban)
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, napközis foglalkozás,
Szerda 11:00-12:00

Kocsmárszki IlonaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-biológia-informatika szakos tanár
osztályfőnök, informatika, természetismeret, biológia, napközis foglalkozás
Kedd 08:00-09:00
Maczkó AttilaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító
osztályfőnök, matematika, testnevelés, környezetismeret, sakk, floorball,  napközis foglalkozás,
Kedd 10:00-11:00
Maczkó-Nagy ZsuzsannaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: egyetem, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom
Szerda 10:00-11:00

Nagy MiklósTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-főiskola, egyetem, matematika – fizika – informatika szakos tanár
fizika, napközis foglalkozás
Szerda 08:30-09:00

Poncsák FerencnéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola- magyar nyelv és irodalom szakos tanár, segédkönyvtáros
könyvtáros
Kedd 09:00-10:00

Stumpfné Kascsák AndreaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, angol VMT
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, környezetismeret, napközis foglalkozás
Csütörtök 11:00-11:45

Szabó AndrásnéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító
technika és életvitel, rajz és vizuáliskultúra,  napközis foglalkozás
Szerda 08:00-08:45

Szabóné Antreter AnikóTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító, informatika VMT, egészségfejlesztő mentálhigiénikus, szakvizsgázott pedagógus
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, napközis foglalkozás
Hétfő 11:00-11:45

Székelyné Nagy JuditTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret,  napközis foglalkozás
Szerda 08:00-08:45

Szekeres IstvánnéTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-tanító
osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, ének-zene, technika és életvitel, rajz és vizuális kultúra, napközis foglalkozás
Csütörtök 10:00-11:00
Timkó BrigittaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-hittanár-nevelő
hittan
Kedd 13:30-14:30
Timkó MónikaTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-hittanár-nevelő
hittan
Kedd 13:30-14:30

Zsuzsa nővérTanított tantárgyakFogadóóra
Végzettsége: főiskola-hitoktató
hittan
Kedd 13:30-14:30

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.