PEDAGÓGUSAINK

Bacsóné Majancsik AnitaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- angol nyelv és irodalom tanár, tanító, magyar nyelv és irodalom VMT

egyetem: angol mesterszakos tanár

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, napközis nevelő, angol szakkör
kedd: 9:00-9:45

Balogh JánosTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-testnevelő tanár, tanító, gyógytestnevelő

osztályfőnök, testnevelés, gyógytestnevelés, úszás, napközis nevelő
csütörtök: 8:00-8:45
Bányácski-Szuromi AnitaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, informatika VMT, német nyelv VMT

ének-zene, digitális kultúra, technika és tervezés, napközis nevelő
kedd: 10:00-10:45
Beliczáné László PetraTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-földrajz – testnevelés szakos tanár

osztályfőnök, testnevelés, földrajz, testnevelés, röplabda szakkör, napközis nevelő
péntek: 10:00-10:45
Csehiné Tomkó Krisztina ÁgnesTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, háztartásökonómia- életvitel szakos tanár,

egyetem- kémia szakos mestertanár

osztályfőnök, fizika, kémia, testnevelés, technika és tervezés, sportkör
csütörtök: 9:00-9:45
Éváné Tarr GyörgyiTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-magyar nyelv és irodalom szakos tanár, tanító

Egyéb: KAT elnök

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, ének-zene, napközis nevelő, felvételi előkészítő
szerda: 11:00-11:45
Farkasné Gyüre ZsuzsannaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- német nyelv szakos tanár

egyetem: történelem -bölcsész szakos tanár,

Egyéb: munkaközösség vezető

osztályfőnök, történelem, történelem és állampolgári ismeretek, német nyelv, technika és tervezés, napközis nevelő, szakkör
hétfő: 10:00-10:45
Fekete Csaba IstvánTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, néptáncpedagógus, matematika VMT,

Egyéb: tankönyvfelelős

osztályfőnök, magyarnyelv és irodalom, környezetismeret, matematika, ének-zene, napközis nevelő
szerda: 12:45-13:30
Fekete CsillaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-ének-zene szakos tanár,

egyetem: ének-zene szakos mestertanár

ének-zene, napközis nevelő,
kedd: 12:00-12:45

Fodor GézaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-rajz szakos tanár, tanító

rajz és vizuális kultúra, földrajz, hon és népismeret, természettudomány, napközis nevelő, rajz szakkör
szerda: 9:00-9:45
Gönczy Zoltán LeventeTanított tantárgyak:Fogadóóra
Végzettség:

főiskola-tanító, angol VMT, pedagógia szakos tanár, mesterpedagógus

angol nyelv, napközis nevelő, szakkör
csütörtök: 11:00-11:45

Hoffmann TibornéTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, techinkaszakos VMT

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, környezetismeret, technika és tervezés, napközis nevelő
szerda: 11:00-11:45

Horváthné Repka RitaTanított tantárgyak:Fogadóóra
Végzettség:

főiskola- magyar nyelv és irodalom szakos tanár, hittanár

magyar nyelv és irodalom, napközis nevelő
szerda:12:55-13:40


Janicsné Stumpf TímeaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-hittan szakos tanár, történelem szakos tanár, közoktatás vezető,

Egyéb: igazgatóhelyettes

történelem és állampolgári ismeretek, hittan
kedd: 7:30-8:00

Kecskeméthy KárolyTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító,a ngol VMT;

egyetem: anglisztika -bölcsész végzettség, Anglisztika mester szakos tanári folyamatban

Egyéb: munkaközösség vezető

osztályfőnök, angol nyelv, napközis nevelő, szakkör
szerda: 11:00-11:45
Kecskeméthy-Tóth BoglárkaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-magyar nyelv és irodalom szakos tanár, történelem szakos tanár

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, napközis nevelő
kedd: 11:00-11:45

Kerékgyártó CsabaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-Biológia-testnevelés szakos tanár

osztályfőnök, testnevelés, természettudomány, biológia, napközis nevelő, röplabda szakkör
hétfő: 9:00-9:45
Kissné Murányi AndreaTanított tantárgyak:
Végzettség:

főiskola- tanító, ének-zene VMT, közoktatás vezető, mesterpedagógus

Egyéb: igazgató

ének-zene, napközis nevelő

Kocsis ZoltánnéTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- tanító, magyar nyelv és irodalom VMT-JELENLEG GYES-en TARTÓZKODIK.

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, digitális kultúra, napközis nevelő
Jelenleg nincs!
Kocsmárszki IlonaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-biológia- informatika szakos tanár,

egyetem-biológia mesterszakos tanár

természettudomány, biológia, informatika, digitális kultúra, technik és etrvezés, napközis nevelő, digitális szakkör
kedd: 10:00-10:45
Lénárthné Ráki BernadettTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, pedagógia tanár, gyógypedagógus-folyamatban

matematika, technika és tervezés, környezetismeret, testnevelés, napközis nevelő
kedd: 8:00-8:45
Maczkó AttilaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- tanító

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, testnevelés, sakk, napközs nevelő
csütörtök:10:00-10:45

Maczkó-Nagy ZsuzsannaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-magyar nyelv és irodalom-könytár szakos tanár, közoktatás vezető,

Egyéb: igazgatóhelyettes

magyar nyelv és irodalom, felvételi előkészítő
kedd: 7:30-8:00

Majdanics LászlónéTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- tanító, informatika VMT, informatikus-könyvtáros

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika
csütörtök: 9:00-9:45
Rusznyákné Éva GyöngyikeTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-matematika-földrajz szakos tanár

Egyéb: munkaközösség vezető

osztályfőnök, matematika, felvételi előkészítő
hétfő: 11:00-11:45
Sasváriné Koczák MariannaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-testnevelés szakos tanár, rajz szakos tanár-folyamatban

Egyéb: DŐK munkáját segítő pedagógus

viuális kultúra, testnevelés, napközis nevelő
péntek: 8:00-8:45
Sáfár-Hoffmann EdinaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, matematika VMT, informatika VMT

matematika, technika és tervezés, napközis nevelő
szerda: 10:00-10:45

Stumpfné Kascsák AndreaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- tanító, angol- műveltségi terület

Egyéb: munkaközösség vezető

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv, napközis nevelő
csütörtök: 11:00-11:45
Szabóné Antreter Anikó ÉvaTanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola-tanító, informatika VMT, egészségfejlesztő mentálhigéné, szakvizsga

osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, matematika, ének-zene, vizuális kultúra, napközis nevelő
szerda: 8:00-8:45
Szekeres Istvánné Tanított tantárgyak:Fogadóóra:
Végzettség:

főiskola- tanító, történelem VMT

napközis nevelő
kedd:10:00-10:45

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.