KIDS KUPA ORSZÁGOS TORNA BAJNOKSÁGÁN

Iskolánk tanulója KIDS KUPA ORSZÁGOS TORNA BAJNOKSÁGÁN vett részt, 2019. február 22-én Budapesten. Iskolánkat Lukács Dorka 7.b osztályos tanuló képviselte. A bajnokságon a III-IV. korcsoportban 11 csapat, 58 leány versenyzője mérte össze tudását. A gyakorlatokat három szeren (talaj, gerenda és ugrás) kellett bemutatni. A verseny eredménye nagyon szoros volt, az első 6 helyezett között tizedek, századok döntöttek. Dorkának az előkelő 6. helyezést sikerült megszereznie, 0,15-dal maradt el a harmadik helytől. Gerendagyakorlatára pedig a 2. legmagasabb pontot kapta. Ehhez az eredményhez hozzájárult a kitartó munkája mellett az is, hogy az iskolai szakkörön kívül a SUSI is lehetőséget biztosít a tehetségének kibontakoztatására. Felkészítő tanára: Csehiné Tomkó Krisztina tanárnő. Büszkék vagyunk Dorkára! Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

KÉPEK

Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.