Diákolimpia úszóverseny

2024. január 31-én újra megrendezésre került a körzeti diákolimpia úszóverseny, melynek a megyei döntőbe jutás volt a tétje.

Iskolánkat 8 tanuló képviselte a versenyen, ahol mindnyájan dobogós helyezést értek el. Legeredményesebb úszónk Gecse Bendegúz volt, aki két egyéni és egy váltószámban nyert aranyérmet. Első helyezést ért el egyéniben Király Patrik, Sasvári Kíra, váltóban Aranyi Boglárka, Horváth Balázs, Király Patrik, Kiszely Dominik, Mahalek Bendegúz, Sasvári Kíra, és Stumpf Máté. Egyéniben ezüstérmes lett Stumpf Máté, bronzérmet szerzett Aranyi Boglárka, Kiszely Dominik, Mahalek Bendegúz és Stumpf Máté.

A megyei döntőt 2024. február 12-én Miskolcon a Kemény Dénes uszodában rendezik, ahol Gecse Bendegúz, Kiszely Dominik és Stumpf Máté áll majd rajtkőre.

Minden résztvevőnek gratulálunk a szerepléséhez, a továbbjutóknak pedig sikeres folytatást kívánunk!