Sakk diákolimpia megyei döntője

Impozáns helyszínen, a szerencsi Rákóczi-várban rendezték meg a sakk diákolimpia egyéni megyei döntőjét. A körzeti versenyek győztesei hat korcsoportban ültek asztalhoz, külön lányok és fiúk. Az I. korcsoportos lányok részére 5 fordulót rendeztek és nagy örömünkre Bánóczi Alíz 4 ponttal a 2. helyen végzett. Szintén I. korcsoportban, de a fiúk között Farkas Dominik 14. helyezést ért el. Számukra 7 fordulóból állt a verseny. Szintén 7 partit játszottak a II. korcsoportos lányok, ahol Rozgonyi Orsolya 4 pontot szerezve az 5. helyen végzett. A III. korcsoportos fiúk is 7 mérkőzést játszottak, Czető Áron 3,5 pontot gyűjtve a 8. helyen zárta a versenyt. Mind a négy sakkozónk eredményéhez gratulálunk! Felkészítőik Balogh János és Maczkó Attila.